Od 26 lutego NOWE ZDJĘCIA DO PRAWA JAZDY. Aktualizacja dla programu Dokumenty Pro 7.

Jeśli nie widzisz poniższej wiadomości lub jest ona pozbawiona grafiki kliknij tutaj.

Dokumenty Pro 7 PIXEL-TECH
Ważna aktualizacja programu
PIXEL-TECH

Od 26 lutego
NOWE ZDJĘCIA DO PRAWA JAZDY

Dnia 25.02.2016 r. opublikowane ma zostać Rozporządzenie Ministra Infrastruktury i Budownictwa w sprawie wydawania dokumentów stwierdzających uprawnienia do kierowania pojazdami. W rozdziale II §5 punkt 3 wprowadzone zostały nowe wymagania w stosunku do zdjęcia do Prawa Jazdy.

Z informacji uzyskanej z Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa - Departamentu Transportu Drogowego - wynika, że już następnego dnia od publikacji (tj. od 26.02.2016 r.) przyjmowane będą tylko i wyłącznie nowe zdjęcia, wykonane na wprost.

Nie przewidziany został żaden okres przejściowy.

Aktualizacja dla programu Dokumenty Pro 7

W dniu dzisiejszym wydana została aktualizacja v. 7.4, wprowadzająca w oparciu o treść w/w Rozporządzenia nowe formaty Prawa Jazdy (drukowany i elektroniczny).

Celem zapewnienia Państwu ciągłości pracy, na pozostałe 2 dni w programie Dokumenty dostępne będą poprzednie formaty, oznaczone w tym momencie dopiskiem "(stary)".

Jednocześnie zachęcamy do aktualizowania programu na bieżąco, gdyż nowy format zdjęcia do Prawa Jazdy może jeszcze ulegać zmianie w pierwszych dniach jego funkcjonowania.

Jak uzyskać aktualizację?
Aktualizacja

Ten list został wygenerowany automatycznie, prosimy na niego nie odpowiadać.
Jeśli nie życzysz sobie otrzymywać informacji o dostępnych aktualizacjach do programów, nowościach i promocjach z firmy PIXEL-TECH, wyślij na adres nie@pixel-tech.pl wiadomość o dowolnej treści.